Apie Miman kuprines

MEDŽIAGOS

Mūsų kuprinių ECO medžiagos niekuo nenusileidžia natūralios odos gaminiams. Kuprinės pamušalas – tvirtas ir švelnus medvilnės audinys.

UŽTRAUKTUKAI

Mes įsitikiname, kad užtrauktukai yra aukščiausios kokybės ir tinkamo dydžio. Yra žinoma, kad prastos kokybės užtrauktukai užstringa. Miman kuprinių užtrauktukai puikiai atlieka savo funkcija ir ilgai nesuges. Pagrindinis užsegimas – užtrauktuku, kišenėlė – užtrauktuku ir magnetuku.

PAKABOS SISTEMA

Mes labai rūpinamės, kad pečių diržai, suteiktu reikiamą tvirtumą, patogumą suteiks išskirtinį komfortą  jūsų nugarai. Reguliuojamos petnešos.

KUPRINĖS DIZAINA

Mūsų kuprines telpa A4 formatas, viduje yra maža patogi kišenę susidėti mažiems smulkiems daiktams. Miman kuprines pamušalas juodas.

GARANTIJA

Mes suteikiame garantija visai Miman produkcijai 12mėn. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas, nelaikomas kokybės trūkumu. Kad galėtumėte pasinaudoti garantija, laikykitės kiekvieno gaminio priežiūros instrukcijų.

Priežiūra

 Valymas drėgnu skudurėliu jei reikia – su švelniomis valymo priemonėmis, tinka ir skirtos natūtaliai odai. Eco priežiūros priemonių galima įsigyti avalynės, galanterijos, ir švaros prekių parduotuvių lentynose. Būkite atsargūs.