Ecological and stylish

About Us

MIMAN – sėkmingai startavo 2017 metais rugpjūčio 8 dieną. Mes visi galime ką nors padaryti, kad pasaulis būtų geresnis ir gražesnis. Štai todėl ir susikūrė“ MIMAN “  Pastaruosius kelerius metus daugiausia dėmesio skyrėm  rankų darbo delninėms, kuprinių dizainui ir siuvimui. Prasidėjo viskas nuo mažos svajonės, ir vieno žmogaus idėjos. Rankų darbas – siejamas su kūryba, kuri gali suteikti daug džiaugsmo, į bendrą veiklą sujungti visus šeimos narius. Pirmosios MIMAN kuprinės iškeliavo pas draugus, pažystamus, klasiokus ir geros valios žmones. MIMAN gaminama produkcija siekia sukurti ekologiškos odinės kuprinės, mylinčioms planetą žemę ir save. Jei mėgstate išskirtinumą ir rankų darbą, laukiame jūsų! Išsiskirkite minioje ir būkite ryškios!

EKO ODA

  Miman kuprinių gamybai naudojame Eco oda. Ši medžiaga yra praktiška ir itin populiari , kuri yra naudojama įvairiausios paskirties produktams. Vis daugiau odos dirbinių, drabužių bei aksesuarų gamintojų renkasi būtent šią medžiagą, kaip alternatyvą natūraliai odai.

Vienas iš dirbtinės odos  privalumų – draugiškumas gamtai. Dėl moderniausių apdirbimo sprendimų dirbtinės odos gaminiai yra labai patvarūs, nebijo skalbimo ir nedažo audinių. Miman – ekologiškos odinės kuprinės, mylinčioms planetą Žemę ir save.